Složení produktu

černá maska

SLOŽENÍ A OBSAH

Viskózní konzistence s černou barvou a lehkým alkoholovým odérem.

INGREDIENCE: VODA (1), POLYVINYL ALKOHOL (2), GLYCERÍN (3) PROPYLEN GLYKOL (4), HYDROGENOVANÝ OLEJ Z PŠENIČNÝCH KLÍČKŮ (5), SKVALEN (6), PANTHENOL (7), KOLAGEN (8), PRÁŠEK Z BAMBUSOVÉHO UHLÍ (9), EXTRAKT ZE SLUPKY CITRUS PARADISI (10), PARFÉM (11)

DETAILY:

 • AQUA: Voda
 • POLYVINYL ALKOHOL (POLYVINYL ALKOHOL) Vytváří film. Maska, která brzy po aplikaci uschne, čistí pleť od mrtvých kožních buněk. Kosmetické vlastnosti (od 1 do 10): ochranná funkce 9, čištění 8. Efektivní pro všechny typy pleti. Nebyly zaznamenány škodlivé účinky na tělo a pleť. Individuální nesnášenlivost je možná.
 • GLYCERÍN (ROSTLINNÝ GLYCERÍN). Glycerín je přírodní produkt rostlinného původu. Podporuje lepší penetraci vlhkosti do hlubších vrstev pleti. Jde o emulgátor, který stabilizuje strukturu kosmetických přípravků. Jeho použití v kosmetice nezpůsobuje nepříznivé reakce. Efektivní pro všechny typy pleti. Nepříznivé účinky na tělo a pleť nebyly zaznamenány.
 • PROPYLEN GLYKOL (PROPYLEN GLYKOL). Kosmetické účinky (od 1 do 10): zvlhčení pleti 10 Efektivní pro všechny typy pleti. Účinně zjemňuje pleť, používá se v mnoha kosmetických produktech. Nehromadí se v lidském těle, takže se používá i v potravinách. Škodlivé účinky na tělo a pleť nebyly zaznamenány. Individuální nesnášenlivost je možná.
 • HYDROGENOVANÝ OLEJ Z PŠENIČNÝCH KLÍČKŮ (olej z pšeničných klíčků). Přírodní složka. Usnadňuje regeneraci pleti, zjemňuje, vyživuje, hojí, čistí, má protizánětlivé a antioxidační účinky, zlepšuje krevní oběh a kvalitu pleti. Složení oleje: Omega-3 mastné kyseliny, vitamín E, tokoferoly, karotinoidy, beta-karoten, lecitin, metionin, skvalen, fytosterol, vitamíny skupiny B, vitamíny A, D, B3, kyselina pantoteová, kyselina listová, mikroelementy – zinek, železo, draslík, síra, fosfor, proteiny, alantoin.
 • SKVALEN (OLIVOVÝ SKVALEN). Přírodní složka, který se vyrábí z rostlinného oleje. Skvalen je zdrojem mastných kyselin pro pleť, zamezuje vysychání pleti, normalizuje dýchání pleti, bojuje proti předčasnému stárnutí, má skvělé penetrační schopnosti, nezanechává pocit mastnoty, je příjemný na dotek, má ochrannou funkci, nedovoluje vlhkosti, aby se z pleti vypařovala. Efektivní pro všechny druhy pleti. Škodlivé účinky na tělo a pleť nebyly zaznamenány. Individuální nesnášenlivost je možná.
 • PANTHENOL (PANTHENOL). Používá se jako provitamín B5. Má léčivé, zvlhčující a vyhlazující účinky. Používá se v kosmetice pro pleť a vlasy jak u dětí, tak u dospělých. Škodlivé účinky na pleť a tělo nebyly zaznamenány. Individuální nesnášenlivost je možná.
 • KOLAGEN (KOLAGEN). Používá se jako látka vytvářející film, který brání odpařování vlhkosti z pleti. Efektivní pro všechny typy pleti. Pokud se používá podle pokynů, je naprosto bezpečný. Individuální nesnášenlivost je možná.
 • PRÁŠEK Z BAMBUSOVÉHO UHLÍ (PRÁŠEK Z BAMBUSOVÉHO UHLÍ). Přírodní složka pro hloubkové čištění pleti. Dostává se hluboko do pórů a čistí je od špíny a škodlivých látek. Efektivně bojuje proti černým tečkám a reguluje činnost mazových žláz. Efektivní pro všechny typy pleti. Jde o absolutně bezpečnou látku.
 • EXTRAKT ZE SLUPKY CITRUS PARADISI (EXTRAKT ZE SLUPKY CITRUS PARADISI). Tento extrakt zesvětluje, stahuje a zužuje póry a pomáhá regenerovat pleť. Jde o produkt rostlinného původu. Alergické reakce jsou možné. Individuální nesnášenlivost citrusových plodů je možná. V těhotenství doporučujeme používat opatrně.
 • PARFÉM (složení parfému). Používá se v kosmetice pro dosažení určité vůně.

SKLADOVÁNÍ A POUŽITÍ

Skladujte na suchém, temném místě v teplotě od 15 do 25°C. Po použití pevně uzavřete víčko. Skladujte mimo dosah dětí. Suchou masku lze z pleti snadno odstranit. Opláchněte zbytky masky vlažnou mýdlovou vodou.